Вакансії

Координатор сайтів (м. Київ)

Конвіктус – це неурядова організація, яка  працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращення якості їх життя та здоров’я. Діяльність організації в Україні бере початок з 2006 року.  Вже 10 років Конвіктус є надійним партнером державних установ та громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, інших соціально-небезпечних хвороб, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства.

Спеціаліст з моніторингу та оцінки (м. Київ)

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА»  оголошує конкурс на вакантну посаду - спеціаліст з моніторингу та оцінки (м. Київ). 
 
Конвіктус – це неурядова організація, яка  працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращення якості їх життя та здоров’я. Діяльність організації в Україні бере початок з 2006 року.

Кейс-менеджер (м. Київ, Київська область)

У зв'язку із збільшенням обсягів у напрямку роботи зі споживачами ін'єкційних наркотиків, Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультантів - кейс-менеджерів.

Вакансії відкриті у таких регіонах: м. Київ, Києво-Святошинський район, м.Біла Церква, м.Бровари/м.Бровари, м.Ірпінь/м.Фастів/м.Васильків/с.Гатне.

Робота з активними споживачами ін'єкційних наркотиків.

Кейс-файндер (м. Київ)

У зв'язку із збільшенням обсягів роботи у місті Київ Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультантів - кейс-файндерів. 

Робота з активними споживачами ін'єкційних наркотиків.

ОСНОВНІ ОБОВ'ЯЗКИ:

Вихователь

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультанта - Вихователь у Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства.

Пошук консультанта відбувається в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства» за фінансової підтримки Європейської Комісії.

Медична сестра

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультанта - Медична сестра в Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства.
 
Пошук консультанта відбувається в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства» за фінансової підтримки Європейської Комісії.
 
Метою роботи Конвіктус Україна є забезпечення рівних можливостей для кожної людини.

Соціальний працівник

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультанта - Соціальний працівник (м. Київ) у напрямок роботи з людьми, які залучені до секс-бізнесу.

Пошук консультанта відбувається в рамках проекту «Крок назустріч» за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Соціальний працівник

У зв'язку із розширенням регіонів роботи у Київській області Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультантів - Соціальних працівників.

Вакансії відкриті у таких регіонах: м.Бровари/м.Бровари, м.Ірпінь/м.Фастів/м.Васильків/с.Гатне.