Тендери

Тендер на послуги оренди офісних приміщень у м. Київ

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує Конкурсні торги (тендер) на послуги з оренди офісних приміщень у м. Київ (4 лоти).

Опис послуги

Офісне приміщення необхідне для реалізації проекту «Міст». Збільшення доступу ЛВІН та їх близького оточення до виявлення та лікування ВІЛ-інфекції» у рамках Грантової угоди із МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Умови проведення тендеру:

1. Надані учасниками конкурсних торгів (тендеру) (далі – «Конкурс») тендерні пропозиції мають бути дійсними без змін упродовж не менш, ніж 90 (дев’яноста) днів з дня їх подачі.

2. Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у Технічному завданні.

3. Вимоги до тендерної пропозиції, організаційні вимоги та спосіб оплати – як зазначено у Технічному завданні.

4. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 16 червня 2017 року, 18.00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.

5. Переможців Конкурсу буде обрано на засіданні Комітету із затвердження закупівлі, яке відбудеться не пізніше 19 червня 2017 року, після детальної технічної, фінансової та правової  оцінки пропозицій. Протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення Організатор проінформує переможця конкурсу цінових пропозицій у письмовій формі.

6. Пропозиції повинні надсилатись у конверті кур'єром або надаватись особисто за адресою:

ВБО «Конвіктус Україна», Україна, м. Київ, вул. Басейна ½, поверх 3.

Або на поштову адресу: 01024, а/с 133, Київ-24

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Гаврилюк Юлія Анатоліївна, тел. +38 (067) 405 85 51, 044 592 58 47, 

e-mail: juliaconvictus@gmail.com

Додатки:

Оголошення із Технічним завданням.

Вкладений файл: 

Тендер на послуги оренди офісних приміщень у Київській області

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує Конкурсні торги (тендер) на послуги з оренди офісних приміщень у Київській області (3 лоти). 

Опис послуги

Офісне приміщення необхідне для реалізації проекту «Міст». Збільшення доступу ЛВІН та їх близького оточення до виявлення та лікування ВІЛ-інфекції» у рамках Грантової угоди із МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Умови проведення тендеру:

1.        Надані учасниками конкурсних торгів (тендеру) (далі – «Конкурс») тендерні пропозиції мають бути дійсними без змін упродовж не менш, ніж 90 (дев’яноста) днів з дня їх подачі.

2.        Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у Технічному завданні.

3.        Вимоги до тендерної пропозиції, організаційні вимоги та спосіб оплати – як зазначено у Технічному завданні.

4.        Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 16 червня 2017 року, 18.00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.

5.        Переможців Конкурсу буде обрано на засіданні Комітету із затвердження закупівлі, яке відбудеться не пізніше 19 червня 2017 року, після детальної технічної, фінансової та правової  оцінки пропозицій. Протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення Організатор проінформує переможця конкурсу цінових пропозицій у письмовій формі.

6.      Пропозиції повинні надсилатись у конверті кур'єром або надаватись особисто за адресою:

ВБО «Конвіктус Україна», Україна, м. Київ, вул. Басейна ½, поверх 3.

Або на поштову адресу: 01024, а/с 133, Київ-24

Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу juliaconvictus@gmail.com 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Гаврилюк Юлія Анатоліївна, тел. +38 (067) 405 85 51, 044 592 58 47, 

e-mail: juliaconvictus@gmail.com

Додатки:

Оголошення і технічне завдання.

 

 

Вкладений файл: 

Місцева закупівля рюкзаків для співробітників

Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» (далі – «Організатор») оголошує конкурс на місцеву закупівлю рюкзаків для співробітників.

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення щоденної роботи із роздатковими матеріалами, їх транспортуванням та комфортним зберіганням в умовах аутріч роботи. Закупівля здійснюється в рамках проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг: До 31.12.2017 року.

Склад цінової пропозиції:

1. Цінова пропозиція у формі Додатку 1 до Цінової пропозиції, рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;

2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам.

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

ВБО «Конвіктус Україна», Київ, вул. Басейна ½, поверх 3, оф. 304

або на електронну пошту: juliaconvictus@gmail.com,

до 23 травня 2017 року до 18:00 (включно).

Характеристики товару вказані у Додатку 1 до Запиту цінових пропозицій (файл додано нижче).

Вкладений файл: 

Тендер на закупівлю медикаментів, товарів медичного призначення та Налоксону

Всеукраїнська благодійна організація "КОНВІКТУС УКРАЇНА" (далі - Організація) оголошує конкурсні торги (тендер) на медикаменти та товари медичного призначення та Налоксон для забезпечення реалізації проектів Організації.

Джерело фінансування закупівлі – Закупівля здійснюється в рамках проектів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів) донорів, в тому числі субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Порядок розрахунків: безготівковий розрахунок, 100% передоплата.

Зверніть увагу! Закупівля послуг, передбачених предметом закупівлі, за кошти субгрантів, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, здійснюється без ПДВ (відповідно до положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, тимчасово, на період виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, якщо такі товари/послуги оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні, що виконуються відповідно до закону).

Термін постачання товарів: до 31 грудня 2017 року.

Склад тендерної пропозиції:

1.      Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;

2.      Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);

3.      Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Гаврилюк Юлія, е-mail: juliaconvictus@gmail.com , (067) 405 85 51, (044) 592 58 47

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Україна, м. Київ, вул. Басейна ½, 3 поверх.

Або на поштову адресу: 01024, Київ, а/с 133                                          

до 26 травня 2017 року до 18.00 (включно) за київським часом

Найменування необхідних товарів зазначені у Додатку 1 до Оголошення.

Вкладений файл: