Організації та проекти,які були обрані Експертною комісією для фінансування

Нагадуємо, що з 15.12.2016 до 15.01.2017 року тривав конкурс на отримання субгрантів в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», який фінансується Європейською комісією та реалізується ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» спільно з ГО «АЦ «Соціоконсалтинг».
 
Ми отримали більше 80 заявок, з яких 73 були допущені до розгляду.
 
Сьогодні, після підписання грантових угод, ми раді оголосити організації та проекти,які були обрані Експертною комісією для фінансування.
 
Отож, вже з 15 березня 2017 року реалізовувати проекти, направлені на профілактику та протидію насильству в регіонах будуть:
 
1. ВГО «Магнолія ТВ» (м.Київ) - «Створення «гарячої лінії» для підвищення обізнаності жінок-переселенок щодо протидії домашньому та гендерно-орієнтованому насильству».
2. БФ «Слов’янське сердце» (Донецька область) - «Профілактика та захист від домашнього та гендерно-орієнтованого насильства жінок-ВПО та представниць місцевих громад, що проживають на території Святогірська та Святогірського району шляхом підтримки роботи центру Захисту жінок в Святогорську».
3 .БФ «Дорога додому» (м.Одеса) - «Жінки-жінкам».
4. ГО «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» (м.Запоріжжя) - «Створення ресурсного центру допомоги жінкам, які знаходяться у кризовій ситуації».
5. ГО «Промолодь» (м.Черкаси) - «Шлях до нової себе» . 
6. ГО «Дорога життя» (м.Дніпро) - «Рука допомоги» . 
7. БО «Світло надії» (м.Полтава) - «Згуртування жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства».
 
Вже 17 березня відбулась установча зустріч для представників організацій, які стали переможцями конкурсу субгрантів. На зустрічі були презентовані проекти-переможці та обговоренні питання програмної та фінансової звітності, інформаційної стратегії проекту, моніторингу та оцінки проектів, технічної допомоги та комунікації.
 
Вітаємо переможців та віримо, що проекти стануть значним внеском в профілактику та протидію насильству в спільноті ВПО та мобілізують жінок проти цього явища.
Українська