Круглий стіл "Партнерство заради рівності"

ВБО "КОНВІКТУС УКРАЇНА" за сприянням МБФ "Альянс громадського здоров"я" організувала круглий стіл "Партнерство заради рівності".
 
Місцем проведення стала Подільська районна в місті Києві державна адміністрація. Захід став можливий за підтримки проекту "Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні " та фінансування Французької міжнародної експертизи ініціатива 5% (Expertise France 5% Initiative).
 
В події прийняли участь представники НУО Подільського району, адміністрації та управління праці та соціального захисту населення. Було презентовано кращі практики реалізації гендерно-чутливих послуг у роботі київських НУО, які працюють із постраждалими від торгівлі людьми, споживачами ін′ єкційних наркотиків, внутрішньо переміщеними жінками.
 
За результатами круглого столу підписано Меморандум про співпрацю між ВБО "КОНВІКТУС УКРАЇНА", Громадською радою при Подільській районній у місті Києві державній адміністрації та ГО "Фундація "Гармонізоване суспільство". Наступним кроком стане популяризація гендерно-чутливого підходу серед НУО та державних структур Подільського району для забезпечення надання більш якісних послуг населенню.
Українська