Новини

Iгор Козак написав заяву до прокуратури

Iгор Козак написав заяву до прокуратури. Зараз вiн знаходиться у лiкарнi. Дiагноз - закрита черепно-мозгова травма та струс мозку. Дану заяву мають внести протягом 24-х годин до Єдиного реєстру досудових розслідувань, це - до сьогоднішнього вечора.

Розробка адвокаційної стратегії, націленої на ліквідацію дискримінації щодо жінок

Представниці Конвіктусу Тетяна Бєглова та Юлія Царевська взяли участь у зустрічі з розробки адвокаційної стратегії, націленої на ліквідацію дискримінації щодо жінок.
 
Адвокаційна стратегія базується на результатах тіньового звіту України щодо становища жінок,які вживають наркотики, жінок, які живуть з ВІЛ, секс-працівниць, лесбійок, бісексуальних та трасгендерних людей в Україні.
 
На зустрічі було обрано пріоритетні адвокаційні завдання на наступний рік,напрацьовано конкретні заходи,методи.

ТЕРМІНОВА ЗАЯВА «Конвіктус Україна»

Ми, співробітники організації «Конвіктус Україна», глибоко вражені жорстокістю поліції і просимо міжнародні організації, ЗМІ та громадськість не залишатися байдужими!
Сьогодні о 13.30 керівник соціальних проектів «Конвіктус Україна» Ігор Козак був затриманий та побитий у місцевому райвідділку міста Васильків. Вражає те, що нашого співробітника били в присутності керівника поліції м.

Організації та проекти,які були обрані Експертною комісією для фінансування

Нагадуємо, що з 15.12.2016 до 15.01.2017 року тривав конкурс на отримання субгрантів в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», який фінансується Європейською комісією та реалізується ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» спільно з ГО «АЦ «Соціоконсалтинг».
 
Ми отримали більше 80 заявок, з яких 73 були допущені до розгляду.
 
Сьогодні, після підписання грантов

Епідемічна ситуація з туберкульозу в світі

✓ Тільки за офіційними даними кожен десятий житель США інфікований туберкульозом.
✓ Остання велика епідемія туберкульозу в Україні і республіках СНД була 1995-го року.
✓ На планеті більше двох з половиною мільярдів людей інфіковано мікобактеріями туберкульозу.
✓ У Білорусії щорічно туберкульоз вражає близько 5 тисяч чоловік.

Туберкульоз: факти, які потрібно знати кожному

Наступного тижня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом. «Конвіктус Україна» приєднується до профілактичних акцій та розпочинає цикл просвітницьких публікацій про небезпечну недугу.
✓ На даний момент медицині відомо вже 74 різних видів збудників туберкульозу.
✓ За рік 1 хворий на активний туберкульоз заражає 10-15 осіб.
✓ Для лікування туберкульозу досі не існує універсального препарату.

"Конвіктус Україна" розпочинає профілактичні заходи по виявленню туберкульозу

14 березня в Боярці відбулася профілактична акція до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Було проінформовано близько 120 людей щодо лікування захворювання. Скринінг-опитування пройшли 27 бажаючих, протестовано на ВІЛ 9 осіб. Позитивних результатів не виявлено.

Проект «Надання послуг зменшення шкоди підліткам, які вживають наркотики, в Україні: знайти тих, хто не отримує послуги».

6 березня керівник проекту Алла Мельник та соціальний працівник Світлана Петрова прийняли участь в засіданні круглого столу, який проходив в Центрі ювенальної пробації міста Києва, де презентували роботу проекту «Надання послуг зменшення шкоди підліткам, які вживають наркотики, в Україні: знайти тих, хто не отримує послуги».
 
Директор Центру ювенальної пробації Вікторія Яцун представила основну концепцію роботи та основні завдання Центру.

Міні-звіт «Аналіз динаміки конфліктів між внутрішньо переміщеними особами та приймаючими громадами 2014-2016 рр».

✔ На початку дослідження всіх респондентів попросили оцінити рівень конфліктності в громаді, який був до початку військової агресії на Донбасі та анексії Криму. Варто зауважити, що 12% респондентів вважають, що громада мала високий ступінь конфліктності на той час, 54% респондентів зазначили, 
що до початку подій на Сході України та в Криму рівень конфліктності громади, в якій вони мешкають та працюють, був низьким.

Засіданні Гендерної Громадської Ради при МФО «Рівні Можливості»

Минулої п'ятниці наша співробітниця Лілія Гук взяла участь у черговому засіданні Гендерної Громадської Ради при МФО «Рівні Можливості» у ВР, присвяченому результатам обговорення альтернативних та тіньових звітів, представлених громадськими організаціями за виконання Україною Конвенції ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок на 66 сесії Комітету ООН 13-14 лютого 2017 року.
 
Українські громадські жіночі організації подали до Комітету ООН 13 доповідей і повідомлень, що пред

Сторінки