Новини

Акція «ВІЛ/СНІД - знати щоб жити»

Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді спільно з ВБО «Конвіктус Україна» 24 квітня 2017 року на території міста Вишневе провели акцію «ВІЛ/СНІД - знати щоб жити».
 
На сьогодні за добу у світі чотириста тисяч чоловік заражується цією хворобою, на жаль в Україні ця проблема теж стоїть досить гостро.

Kyiv Open Smile

Вже маємо результати досліджень, що проводились на сьогоднішньому заході Kyiv Open Smile в серці столиці.
 
Зазначимо, з 9 години ранку був справжній ажіотаж біля Мобільної амбулаторії. Незважаючи на прохолодну погоду та дощ, протягом дня черга бажаючих тільки збільшувалась. Інколи на тестування приходили цілими сім’ями.

Конкурс на участь у дводенному навчальному візиті (стажуванні)

МБФ "Альянс громадського здоров’я" спільно з ВБО "КОНВІКТУС УКРАЇНА" в рамках проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що фінансується організацією «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5% (Expertise France 5%Initiative)» оголошують конкурс на участь в дводенному навчальному візиті (стажуванні) на базі пілотних проектів.
 
Стажування заплановано з 22 по 23 травня 2017 року у м.

Відкриття Центру психосоціальної допомоги

Cповіщаємо вас про відкриття Центру психосоціальної допомоги для жінок-ВПО, які постраждали від домашнього та гендерного насильства. 
 
Заклад створено в рамках проекту "Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства", який реалізує ВБО "КОНВІКТУС УКРАЇНА" спільно із ГО "АЦ "Соціоконсалтинг" за фінансової підтримки Європейської комісії. 
 
Центр знаходиться поблизу м.Киє

Прохання долучитись до допомоги жертвам насильства

В рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства», що реалізується ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА»  спільно з ГО «АЦ «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської Комісії створено  Центр психосоціальної допомоги для жінок із числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від домашнього та ґендерно-орієнтованого насильства.
 
Метою діяльності закладу є забезпечення притулком, надання комплексної допомоги жінкам-ВПО віком до 55 років (у то

Робочий візит до Полтави

Сьогодні, 28 березня, представники «Конвіктус Україна» у рамках вивчення досвіду забезпечення сталості послуг у сфері ВІЛ, відвідали місто Полтава.
 
Наочно наші співробітники познайомилися з напрями діяльності наших партнерів - Благодійної організації "Світло Надії" та детально розглянули існуючі моделі забезпечення життєстійкості ВІЛ-послуг.

Захід «Реформа пенітенціарної системи України: стан та пріоритети на 2017-2020 рр».

Сьогодні Євгенія Кувшинова, виконавчий директор «Конвіктус Україна», відвідала захід «Реформа пенітенціарної системи України: стан та пріоритети на 2017-2020 рр».
 
Мета заходу: 
- проінформувати донорів, представників діючих проектів міжнародної допомоги та міжнародних організацій, партнерів Міністерства юстиції України про стан, основні виклики та перешкоди в процесі реалізації пенітенціарної реформи в Україні;

Реформа пенітенціарної системи України: стан та пріоритети на 2017-2020 рр

Сьогодні Євгенія Кувшинова, виконавчий директор «Конвіктус Україна», відвідала захід «Реформа пенітенціарної системи України: стан та пріоритети на 2017-2020 рр». 
 
Мета заходу: 
- проінформувати донорів, представників діючих проектів міжнародної допомоги та міжнародних організацій, партнерів Міністерства юстиції України про стан, основні виклики та перешкоди в процесі реалізації пенітенціарної реформи в Україні; 

Держслужбовці Броварів пройшли навчання та отримали сертифікати "Туберкульоз. Базові знання"

Вчора, 24 березня, у Броварській Міській Раді команда ВБО "Конвіктус Україна" провела семінар "Туберкульоз. Базові знання", де пройшли навчання та отримали сертифікат 34 держслужбовця.
 
Крім того, 24 березня у Всесвітній день боротьби з туберкульозом в м.Бровари пройшла акція, де 126 людей пройшли обстеження на флюорографі, 45 пройшли тестування на ВІЛ і близько 370 людей отримали інформаційні буклети, щодо профілактики туберкульозу.

Iгор Козак написав заяву до прокуратури

Iгор Козак написав заяву до прокуратури. Зараз вiн знаходиться у лiкарнi. Дiагноз - закрита черепно-мозгова травма та струс мозку. Дану заяву мають внести протягом 24-х годин до Єдиного реєстру досудових розслідувань, це - до сьогоднішнього вечора.

Сторінки