Стажування на базі «КОНВІКТУС УКРАЇНА»

Альянс громадського здоров’я в рамках проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що фінансується організацією «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5% (Expertise France 5% Initiative)» оголошує конкурс на участь в дводенному навчальному візиті (стажуванні) на базі пілотних проектів.

Візит заплановано з 24 по 25 жовтня 2016 року у м. Київ на базі Всеукраїнської благодійної організації «КОНВІКТУС УКРАЇНА».

Під час візиту учасники ознайомляться з особливостями впровадження гендерно-чутливих послуг для споживачів ін’єкційних наркотиків, роботою пілотного проекту «ПрофіГендер», супервізійної групи тощо. За результатами навчального візиту учасники отримають сертифікат. Усі витрати, пов’язані з навчальним візитом бере на себе Альянс.

Для участі в конкурсі запрошуються представники ВІЛ-сервісних НУО, державних установ, ЛПЗ з  Житомирської, Чернігівської, Сумської та Київської областей України.

Для участі у конкурсі просимо заповнити анкету та мотиваційний лист (форма-довільна, обсяг – до половини сторінки формату А4) та надіслати її Царевській Юлії Олександрівні на електронну адресу convcitus.iuliia@gmail.com до 18.00 10 жовтня 2016 р. Конкурсна комісія відбиратиме 11 учасників за результатами аналізу заповнених конкурсних анкет. Переможці конкурсу будуть повідомлені до 18.00 14 жовтня 2016 р.

Із запитаннями звертайтеся  до Юлії Царевської за адресою електронної пошти convcitus.iuliia@gmail.com. Анкета у додатку.

Українська