Акція та прес-брифінг до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ»: найдовша «Червона стрічка» та «надшвидкий» тест на ВІЛ!

1 грудня 2016 р., об 12.00, у парку Шевченка у Києві (алея з боку бульвару Т. Шевченка) відбудеться прес-брифінг для представників ЗМІ з нагоди молодіжної інформаційно-просвітницької акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ», організованої Альянсом громадського здоров’я спільно з партнерськими громадськими організаціями.

На прес-брифінг запрошені керівники Міністерства охорони здоров’я, Міносвіти, Мінсоцполітики, офісу UNAIDS в Україні, аби дати відповіді на найбільш актуальні запитання:

  • Чому епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні продовжує поширюватися, незважаючи на загальносвітову тенденцію до скорочення?
  • Чому молодь опиняється в зоні найвищого ризику?

Під час акції в рамках флешмобу #PutRedRibbonOn #ПовяжиЧервонуСтрічку навпроти червоного корпусу Київського національного університету ім. Шевченка вперше буде розгорнута найбільша в Україні «Червона стрічка» довжиною 20 метрів!

Аналогічні заходи для молоді цього дня відбудуться у Харкові, Одесі та Полтаві! Акція підтримує основні меседжі глобальної кампанії UNAIDS HANDS UP FOR #HIVPREVENTION.

Акція у Києві відбуватиметься з 11.30 до 13.30, студенти київських вишів зможуть у невимушеній атмосфері музичного фестивалю абсолютно безкоштовно:

  • отримати презервативи;
  • пройти експрес-тестування на ВІЛ в умовах мобільної амбулаторії;
  • отримати фахову консультацію лікарів щодо профілактики та діагностики ВІЛ;
  • обміняти флаер на чай, або каву;
  • взяти участь у флешмобі та зробити тематичне селфі.

ВПЕРШЕ в Україні будуть поширюватися «швидкі» тест-системи на ВІЛ з відповідними інформаційними матеріалами для самостійного тестування в домашніх умовах!

Акредитація журналістів на місці проведення акції. Додаткову інформацію шукайте у прес-анонсі (файл у вкладенні).

Українська