This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Сьогодні завершується 21-а Міжнародна конференція з протидії СНІДу «AIDS 2016» в Дурбані

Сьогодні, 22 липня закінчується один із найбільших міжнародних заходів, присвячений протидії СНІДу - 21-а Міжнародна конференція зі СНІДу (AIDS 2016), що відбулася 18-22 липня в м. Дурбан у Південній Африці.

До Всесвітнього дня боротьби з гепатитом у Василькові проведуть інформаційно-профілактичну акцію

       28 липня 2016 року  з 10 до 15:00, у м. Васильків у парку «Венеція» (вул. Грушевського) відбудеться  інформаційно-просвітницька акція, яка присвячена міжнародному Дню боротьби з вірусними гепатитами. 

За статистикою, серед країн Європи найбільшу кількість випадків нових ВІЛ-інфікувань зафіксували у Росії та Україні

У вівторок, 19 липня, Американський Інститут показників і оцінки здоров'я оприлюднив дослідження щодо інфікування ВІЛ та захворювання на СНІД у 2005-2015 роках, у якому на тлі глобальних успіхів Україна показала невтішну статистику. Показники смертності від захворювання на СНІД, викликаного вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), на глобальному рівні скорочується. Про це йдеться у звіті американського Інституту показників і оцінки здоров'я (IHME).

9-ліття ВБО "Конвіктус Україна": святкова зустріч, підбиття підсумків, організаційний розвиток, тімбілдінг

Цілий день 15 липня  у інноваційному просторі Hub 4.0. тривала робоча зустріч, яка була приурочена до 9-ти річчю роботи ВБО "Конвіктус Україна". Фасилітатором цієї зустріч була керівниця тренінгово-консалтингової компанії River Of Knowledge Ольга Садоха. Загалом на зустрічі було присутньо 49 співробітників організації.

МОЗ посилить співпрацю з ООН та ВООЗ в напрямку боротьби з ВІЛ/СНІД та туберкульозом

Днями в.о. Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський провів зустріч з посланником Генерального Секретаря ООН у Східній та Центральній Азії Міхаелєм Казачкіним, в.о. Представника ВООЗ в Україні Луїджі Мігліоріні та старшим радником ВООЗ в ЄС Масудом Дара.
Сторони обговорили питання співпраці в напрямку протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу в Україні, зокрема в Донецькій та Луганській областях.

Представниця Конвіктусу взяла участь в зустрічі щодо подальшого моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини

4 липня 2016 року в Києві в Офісі Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України за підтримки USAID Української гельсінської спілки з прав людини відбулася  Нарада з питань організації моніторингу виконання Плану дій з реалізації  Національної стратегії у сфері прав людини до 2020 року. В цій зустрічі загалом прийняли участь 44 особи (від представників громадянського суспільства та офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини) і також  представниця ВБО »Конвіктус Україна» Лілія Гук.

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS