This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Конференція з етики проведення ВІЛ-профілактичних досліджень

У місті Санкт-Петербурзі, 14-17 травня 2017 року відбулася Конференція з етики проведення ВІЛ-профілактичних досліджень. Організаторами заходу виступила Клінічна інфекційна лікарня ім. С.П.

Порядок направлення до Центру психосоціальної допомоги для жінок-ВПО

Шановні колеги та колежанки, вашій увазі Порядок направлення до Центру психосоціальної допомоги для жінок-ВПО, які постраждали від домашнього та гендерного насильства. 
 
Заклад створено в рамках проекту "Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства", який реалізує ВБО "КОНВІКТУС УКРАЇНА" спільно із ГО "АЦ "Соціоконсалтинг" за фінансової підтримки Європейської комісії. 
 

Запрошуємо на безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ! (м. Біла Церква)

21 травня 2017 року у м. Біла Церква (вул. Ярослава Мудрого, 20) пройде профілактично-просвітницька акція до дня пам’яті людей померлих від ВІЛ/СНІДу.

В зоні ризику - кожен із нас!

Ми можемо допомогти людям, які мають підозру в тому, що хворі на ТБ, отримати якісну діагностику.
 
Працюємо із безхатченками, ромами, звільненими із місць позбавлення волі - тими людьми, які не завжди ставлять своє здоров"я у пріорітет та не можуть дозволити собі навіть найдешевші обстеження. 
 
Ціна питання - 40 гривень за 1 врятоване життя.
 

Тендер на послуги оренди офісних приміщень у Київській області

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» (далі – «Організатор») оголошує Конкурсні торги (тендер) на послуги з оренди офісних приміщень у Київській області (3 лоти). 

Опис послуги

Офісне приміщення необхідне для реалізації проекту «Міст». Збільшення доступу ЛВІН та їх близького оточення до виявлення та лікування ВІЛ-інфекції» у рамках Грантової угоди із МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Умови проведення тендеру:

1.        Надані учасниками конкурсних торгів (тендеру) (далі – «Конкурс») тендерні пропозиції мають бути дійсними без змін упродовж не менш, ніж 90 (дев’яноста) днів з дня їх подачі.

2.        Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі витрати, відповідно до вимог у Технічному завданні.

3.        Вимоги до тендерної пропозиції, організаційні вимоги та спосіб оплати – як зазначено у Технічному завданні.

4.        Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 23 травня 2017 року, 18.00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.

5.        Переможців Конкурсу буде обрано на засіданні Комітету із затвердження закупівлі, яке відбудеться не пізніше 24 травня 2017 року, після детальної технічної, фінансової та правової  оцінки пропозицій. Протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення Організатор проінформує переможця конкурсу цінових пропозицій у письмовій формі.

6.      Пропозиції повинні надсилатись у конверті кур'єром або надаватись особисто за адресою:

ВБО «Конвіктус Україна», Україна, м. Київ, вул. Басейна ½, поверх 3.

Або на поштову адресу: 01024, а/с 133, Київ-24

Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу juliaconvictus@gmail.com 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Гаврилюк Юлія Анатоліївна, тел. +38 (067) 405 85 51, 044 592 58 47, 

e-mail: juliaconvictus@gmail.com

Додатки:

Оголошення і технічне завдання.

 

 

Вкладений файл: 

Конвіктус Україна обрано партнером у реалізації проекту PITCH

Нашу організацію обрано партнером у реалізації проекту PITCH - Партнерство заради натхнення, трансформації та об'єднання у відповіді на епідемію ВІЛ (Partnership to Inspire, Transform and Connect HIV Response). 
Плануванню діяльності даного проекту було присвячено сьогоднішній день. 
Варто зазначити, що проект PITCH охоплює 9 країн світу з унікальним контекстом та можливостями відповіді на епідемію ВІЛ (Кенія, Мозамбік, Уганда, Зімбабве, Нігерія, Україна, Індонезія, М'янма, В'єтнам),

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS