This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Українці, хворі на ВІЛ/СНІД та туберкульоз пропонуватимуть зайнятись сексом, використовуючи половину обрізаного презерватива

Відмова Німеччини, як країни-донора, збільшити фінансування вдвічі на програми Глобального фонду по боротьбі з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та малярією може призвести до нестачі коштів, за які зокрема, лише згідно програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу лікування АРТ отримує 21 278[1] українців з ВІЛ.

У Броварах відбулося тестування на ВІЛ/СНІД для загального населення

29 червня 20016 року у центрі міста Бровари (площа Майдан Свободи, біля "Укрпошти")  пройшла профілактична-просвітницька акція для широкого загалу. 
Охочих протестували на ВІЛ-інфекцію та проконсультували щодо туберкульозу і гепатитів.Cкористалося цією нагодою доволі багато мешканців міста. За час проведення акції 61 мешканець міста пройшли тест на ВІЛ. З них 13 осіб є споживачами ін’єкційних наркотиків.

29 червня мешканців Броварів безкоштовно консультуватимуть щодо небезпечних хвороб

Завтра, 29 червня, починаючи з 10:00 у середмісті Броварів (площа Майдан Свободи біля Укрпошти)  відбудеться профілактична-просвітницька акція.

Співробітниця Конвіктусу підвищила свої навички та знання на семінарі щодо субгрантів

​23-24 червня 2016 року фінансова спеціалістка ВБО "Конвіктус Україна" проекту "Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства" за підтримки Європейської комісії Олена Барило прийняла участь у семінарі "Субгрантинг/Регрантинг". Семінар було організовано для грантерів Європейської комісії та мав на меті допомогти у адмініструванні майбутніх субгрантів, удосконаленні політики надання допомоги всім сторонам у полегшенні документування та звітності.

У Києві волейбольний марафон, що присвячений Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками відбудеться в парку Дружби народів

25 червня, о 9:00 ранку в київському Парку Дружби Народів (Х-ПАРК) у Києві відбудеться Волейбольний марафон «DniproVolleyballCup2016», який присвячено Міжнародному дню  боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом. 

Працівники Конвіктусу протягом літа консультуватимуть мешканців Боярки щодо профілактики ВІЛ/СНІДу

Представники Конвіктус Україна розпочали застосовувати нові методи для того, аби  громадськість звернула увагу на проблематику поширення ВІЛ-інфекції та СНІДу, дізналася про можливі ризики та шляхи запобігання інфікуванню і загалом про правила ведення здорового способу життя.  

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS