This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Тренінг "Мобілізація жінок ВПО проти домашнього та гендерного насильства"

12-13 грудня 2016 року в м. Вишневе на базі районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді відбувся  тренінг «Мобілізація жінок ВПО проти домашнього та гендерного насильства та написання проектної заявки на грант».
 
Тренінгова група складалася з 15 жінок з числа ВПО, деякі з них- керівниці та члени громадських організацій,  психологи, юристки, були матері  багатодітних сімей, будинків сімейного типу.

Круглий стіл "Партнерство заради рівності"

ВБО "КОНВІКТУС УКРАЇНА" за сприянням МБФ "Альянс громадського здоров"я" організувала круглий стіл "Партнерство заради рівності".
 
Місцем проведення стала Подільська районна в місті Києві державна адміністрація.

Технічна нарада з контролю випадків передозувань опіатами на рівні спільнот

З 5-7 грудня в стінах Віденського офісу ООН відбулася Технічна нарада з контролю випадків передозувань опіатами на рівні спільнот.
У складі української делегації - Мирзахід Султанов (УНП ООН), Володимир Ярий (Головний лікар Київської наркологічної клініки "Соціотерапія"), Сергій Шум (заступник директора НДІ соціальної, судової психіатрії та наркології МОЗ України) та Євгенія Кувшинова (виконавчий директор Конвіктус Україна).
Основним завданням зустрічі було обговорення проекту Протоколу - Мультицентрового дослідження по комплексній Стр

Команда «КОНВІКТУС УКРАЇНА» провела ряд акцій в рамках Європейського Тижня доступного Тестування

За період 1987-2016 (9 міс.) рр. в Україні офіційно зареєстровано 292 153 випадки ВІЛ-інфекції серед громадян України, у тому числі 90 095 випадків захворювання на СНІД та 40 554 смертей від захворювань, зумовлених СНІДом.

Акція та прес-брифінг до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ»: найдовша «Червона стрічка» та «надшвидкий» тест на ВІЛ!

1 грудня 2016 р., об 12.00, у парку Шевченка у Києві (алея з боку бульвару Т. Шевченка) відбудеться прес-брифінг для представників ЗМІ з нагоди молодіжної інформаційно-просвітницької акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ», організованої Альянсом громадського здоров’я спільно з партнерськими громадськими організаціями.

На прес-брифінг запрошені керівники Міністерства охорони здоров’я, Міносвіти, Мінсоцполітики, офісу UNAIDS в Україні, аби дати відповіді на найбільш актуальні запитання:

  • Чому епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні продовжує поширюватися, незважаючи на загальносвітову тенденцію до скорочення?
  • Чому молодь опиняється в зоні найвищого ризику?

Під час акції в рамках флешмобу #PutRedRibbonOn #ПовяжиЧервонуСтрічку навпроти червоного корпусу Київського національного університету ім. Шевченка вперше буде розгорнута найбільша в Україні «Червона стрічка» довжиною 20 метрів!

Аналогічні заходи для молоді цього дня відбудуться у Харкові, Одесі та Полтаві! Акція підтримує основні меседжі глобальної кампанії UNAIDS HANDS UP FOR #HIVPREVENTION.

Акція у Києві відбуватиметься з 11.30 до 13.30, студенти київських вишів зможуть у невимушеній атмосфері музичного фестивалю абсолютно безкоштовно:

  • отримати презервативи;
  • пройти експрес-тестування на ВІЛ в умовах мобільної амбулаторії;
  • отримати фахову консультацію лікарів щодо профілактики та діагностики ВІЛ;
  • обміняти флаер на чай, або каву;
  • взяти участь у флешмобі та зробити тематичне селфі.

ВПЕРШЕ в Україні будуть поширюватися «швидкі» тест-системи на ВІЛ з відповідними інформаційними матеріалами для самостійного тестування в домашніх умовах!

Акредитація журналістів на місці проведення акції. Додаткову інформацію шукайте у прес-анонсі (файл у вкладенні).

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS