This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Бухгалтер проекту (м. Київ)

Метою роботи Конвіктус Україна є забезпечення рівних можливостей для кожної людини. Організація реалізує програми спрямовані на: протидію ВІЛ \ СНІДу, соціально-небезпечним захворюванням; реінтеграцію в суспільство осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі або засуджені до альтернативних видів покарання; поліпшення якості життя жінок, які постраждали від гендерного або домашнього насильства; доступ груп ризику до лікування та профілактики.

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ`ЯЗКИ:

Грант менеджер (м. Київ)

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на вакантну посаду - фінансовий спеціаліст  (м. Київ).

Соціальний працівник (м. Боярка, м. Вишневе)

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультанта - Соціального працівника (м. Боярка, м. Вишневе)

Зустріч Міністерства охорони здоров'я з представниками громадських організацій

Сьогодні спеціалисти "Конвіктус Україна" прийняли участь у зустрічі Міністерства охорони здоров'я з представниками громадських організацій. У відкритому діалозі обговорювали питання вакцинації, інфекційних захворювань, донорства.
 
Представники громадського сектору піднімали хвилюючі теми, надавали пропозиції. Експерти Міністерства озвучували основні плани у розвитку Центрів громадського здоров'я, взаємодії з іншими державними установами та відкритість до співпраці з неурядовим сектором.

Презентація в Школі соціальної роботи проекту про гендерно-орієнтоване насильство

Нещодавно керівниця проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого» насильства Юлія Царевська презентувала напрацювання студентам Школи соціальної роботи ім.Полтавця Національного університету «Києво-Могилянська академія». 
- Проект важливий, в першу чергу, тим, що він не лише сервісний, не лише надає послуги, а й розвиває жіночі спільноти ВПО в 10 цільових регіонах, профілактує, а не лише протидіє насильству як факту, який вже мав місце, - розпочала бесіду зі студентами спеціалістка «Конвіктус Україна».

Засідання робочої групи "Гендерно-сенситивний парламент" в рамках Громадської ради з гендерних питань при МФО «Рівні можливості»

17 січня 2017 року Лілія Гук, керівниця напрямку мобілізаційних процесів та субгрантування проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» взяла участь у засіданні робочої групи "Гендерно-сенситивний парламент" в рамках Громадської ради з гендерних питань при МФО «Рівні можливості» Засідання відбулось у Верховній Раді України.
Робочу групу, в яку входить наша колежанка, очолює народна депутатка Верховної Ради Олена Сотник, співголовою є Олена Суслова- правозахисниця, ґендерна активістка, тренерка дослідниця.

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS