This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Акція та прес-брифінг до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ»: найдовша «Червона стрічка» та «надшвидкий» тест на ВІЛ!

1 грудня 2016 р., об 12.00, у парку Шевченка у Києві (алея з боку бульвару Т. Шевченка) відбудеться прес-брифінг для представників ЗМІ з нагоди молодіжної інформаційно-просвітницької акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «MUSIC FEST – ЗРОБИ ТЕСТ», організованої Альянсом громадського здоров’я спільно з партнерськими громадськими організаціями.

На прес-брифінг запрошені керівники Міністерства охорони здоров’я, Міносвіти, Мінсоцполітики, офісу UNAIDS в Україні, аби дати відповіді на найбільш актуальні запитання:

 • Чому епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні продовжує поширюватися, незважаючи на загальносвітову тенденцію до скорочення?
 • Чому молодь опиняється в зоні найвищого ризику?

Під час акції в рамках флешмобу #PutRedRibbonOn #ПовяжиЧервонуСтрічку навпроти червоного корпусу Київського національного університету ім. Шевченка вперше буде розгорнута найбільша в Україні «Червона стрічка» довжиною 20 метрів!

Аналогічні заходи для молоді цього дня відбудуться у Харкові, Одесі та Полтаві! Акція підтримує основні меседжі глобальної кампанії UNAIDS HANDS UP FOR #HIVPREVENTION.

Акція у Києві відбуватиметься з 11.30 до 13.30, студенти київських вишів зможуть у невимушеній атмосфері музичного фестивалю абсолютно безкоштовно:

 • отримати презервативи;
 • пройти експрес-тестування на ВІЛ в умовах мобільної амбулаторії;
 • отримати фахову консультацію лікарів щодо профілактики та діагностики ВІЛ;
 • обміняти флаер на чай, або каву;
 • взяти участь у флешмобі та зробити тематичне селфі.

ВПЕРШЕ в Україні будуть поширюватися «швидкі» тест-системи на ВІЛ з відповідними інформаційними матеріалами для самостійного тестування в домашніх умовах!

Акредитація журналістів на місці проведення акції. Додаткову інформацію шукайте у прес-анонсі (файл у вкладенні).

Соціальний працівник (м. Боярка, м. Вишневе)

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурс на пошук консультанта - Соціального працівника (м. Боярка, м. Вишневе)

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, з 21 листопада по 2 грудня в Київській області та місті Києві, пройдуть профілактичні акції в рамках Європейського Тижня доступного Тестування

За період 1987-2016 (9 міс.) рр. в Україні офіційно зареєстровано 292 153 випадки ВІЛ-інфекції серед громадян України, у тому числі 90 095 випадків захворювання на СНІД та 40 554 смертей від захворювань, зумовлених СНІДом.

Місто Київ та Київська область, нажаль, демонструють одні з найвищих показників поширеності ВІЛ-інфекції. Домінуючим шляхом передачі ВІЛ – є статевий. Офіційні дані не відображають усієї картини епідемії, оскільки через страх, відсутність інформації та доступу до тестування люди не здають тест і не знають про свій статус. ВІЛ – це не вирок! ВІЛ-позитивні люди живуть повноцінним життям, однією умовою у цьому є вчасне виявлення вірусу.

В рамках Європейського Тижня доступного тестування в різних куточках Київщини пройдуть профілактичні акції:

 • 21.11.16 – м. Бровари, вул. Гагаріна (біля Міської Ради) 10.30 – 15.00;
 • 23.11.16 – м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 20 (напроти Міської Ради) 10.30 – 15.00;
 • 24.11.16 – м. Боярка, вул. Молодіжна, 76 10.30 – 15.00;
 • 28.11.16 – м. Обухів, вул. Київська, 119 10.30 – 15.00;
 • 01.12.16 – м. Київ, Контрактова площа, 15.00 – 20.00;
 • 02.12.16 – м. Вишневе, вул. Незалежності та вул. Карла Маркса, 10.30 – 15.00.

В рамках цих заходів всі бажаючі зможуть пройти анонімне, безкоштовне тестування на ВІЛ швидкими тестами (10 хв результат), отримати консультації щодо профілактики, діагностики та лікування ВІЛ, отримати інформаційні матеріали та засоби особистого захисту.

Акції організовуються Всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна» за фінансової підтримки Благодійного фонду «Фундація АНТИСНІД – Україна».

Продемонструй відповідальність за своє життя і пройди тест на ВІЛ!

За додатковою інформацією звертатись до Ігоря Козака за телефоном 063 801 97 13.

Конвіктус – це неурядова організація, яка  працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращення якості їх життя та здоров’я. Діяльність нашої організації в Україні бере початок з 2006 року. Вже 10 років Конвіктус є надійним партнером державних установ та неурядових організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, інших соціально-небезпечних хвороб, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам які постраждали від насильства.

Тендер на закупівлю послуг консультанта із написання Стратегічного плану організації на 2017-2019 роки

ОГОЛОШЕННЯ 

про проведення конкурсного відбору

Опис закупівлі

Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна», яка працює у сфері надання послуг для подолання ВІЛ/СНІД та інших соціально-небезпечних захворювань в рамках програми ІСАР «Єднання» «Платформа розвитку громадянського суспільства» оголошує тендер на закупівлю послуг консультанта із написання Стратегічного плану організації на 2017-2019 роки.

Зміст тендерних пропозицій

Цінова пропозиція повинна бути вказана однією сумою та містити в собівартості збори, податки і обслуговування ФОП/СПД тощо.

Кінцевий термін подання цінових пропозицій – не пізніше 09 грудня 2016 року, 18.00. Всі пропозиції, отримані після кінцевого терміну, розгляду не підлягають.

Переможця конкурсу буде обрано на засіданні Комітету із затвердження закупівель, яке відбудеться не пізніше 12 грудня 2016 року, після детальної технічної, фінансової та правової  оцінки пропозицій. Протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту прийняття такого рішення Організатор проінформує переможця конкурсного відбору у письмовій формі.

Пропозиції повинні надсилатись кур'єром або електронною поштою, на адресуВБО «Конвіктус Україна», Україна,  м. Київ, вул. Басейна ½, поверх 3, оф. 60, тел.: (+380 44) 592-58-47, juliaconvictus@gmail.com

 

Вкладений файл: 

Стажування на базі «КОНВІКТУС УКРАЇНА»

Альянс громадського здоров’я в рамках проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що фінансується організацією «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5% (Expertise France 5% Initiative)» оголошує конкурс на участь в дводенному навчальному візиті (стажуванні) на базі пілотних проектів.

Візит заплановано з 24 по 25 жовтня 2016 року у м. Київ на базі Всеукраїнської благодійної організації «КОНВІКТУС УКРАЇНА».

Під час візиту учасники ознайомляться з особливостями впровадження гендерно-чутливих послуг для споживачів ін’єкційних наркотиків, роботою пілотного проекту «ПрофіГендер», супервізійної групи тощо. За результатами навчального візиту учасники отримають сертифікат. Усі витрати, пов’язані з навчальним візитом бере на себе Альянс.

Для участі в конкурсі запрошуються представники ВІЛ-сервісних НУО, державних установ, ЛПЗ з  Житомирської, Чернігівської, Сумської та Київської областей України.

Для участі у конкурсі просимо заповнити анкету та мотиваційний лист (форма-довільна, обсяг – до половини сторінки формату А4) та надіслати її Царевській Юлії Олександрівні на електронну адресу convcitus.iuliia@gmail.com до 18.00 10 жовтня 2016 р. Конкурсна комісія відбиратиме 11 учасників за результатами аналізу заповнених конкурсних анкет. Переможці конкурсу будуть повідомлені до 18.00 14 жовтня 2016 р.

Із запитаннями звертайтеся  до Юлії Царевської за адресою електронної пошти convcitus.iuliia@gmail.com. Анкета у додатку.

Річний звіт ВБО «Конвіктус Україна» за 2015 рік

Українська

Шановні колеги, партнери, друзі!

Представляємо до вашої уваги Річний звіт за результатами діяльності ВБО «Конвіктус Україна» у 2015-му році.

В цьому виданні зібрані найважливіші підсумки діяльності організації за рік, результати впроваджених програм, нові ініціативи.

Для України 2015 рік став часом складного реформування, політичних баталій, економічних злетів і падінь, та, загалом, часом справджених та несправджених надій. В ці складні часи для нашої країни важливо посилювати допомогу соціально вразливим верствам населення, тому роль програм міжнародної підтримки вкрай важлива. Разом із ними ми прагнемо, аби кожна людина, яка з тих чи інших причин опинилась в скруті, у хворобі, мала втілені гарантії держави, мала належне безкоштовне лікування, соціальні послуги, можливості для успішного життя.

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS