This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

«Конвіктус Україна» щиро вітає українців з Днем Незалежності!

24 серпня Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» разом з мільйонами інших громадян країни святкує 25-ту річницю Акту проголошення незалежності України!

Команда «Конвіктус Україна» протягом десяти років сповідує один головний принцип: Єдність заради майбутнього! Саме тому ми вважаємо, що національне свято нашої державності об’єднує всі верстви населення України.

У такий важливий день співробітники «Конвіктус Україна», що працюють для забезпечення рівних свобод і можливостей для кожної людини та допомагають вразливим групам населення поліпшити якість їх життя, бажають усім українцям дбати про найцінніше – своє здоров’я.

Дружній колектив ВБО «Конвіктус Україна»

«Конвіктус Україна» допоможе реінтегрувати дітей-переселенців

23 серпня в Одесі співробітники Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» Юлія Царевська і Лілія Гук підсумовували роботу в освітньому тренінгу «Психосоціальна робота з дітьми та молоддю, які зазнали впливу війни».

Експерт з Нідерландів: Україна входить до ТОП-10 країн світу за кількістю переселенців

Другий день в Одесі представники Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» Юлія Царевська та її колега Лілія Гук беруть участь у навчальному тренінгу «Психосоціальна робота з дітьми та молоддю, які зазнали впливу війни».

В Одесі «Конвіктус Україна» вчиться допомагати дітям-переселенцям

21 серпня в місті Одеса розпочався триденний навчальний тренінг «Психосоціальна робота з дітьми та молоддю, які зазнали впливу війни». Захід орієнтовано на представників недержавних громадських організацій, що надають підтримку родинам внутрішньо переміщених осіб з дітьми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS