This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Організації та проекти,які були обрані Експертною комісією для фінансування

Нагадуємо, що з 15.12.2016 до 15.01.2017 року тривав конкурс на отримання субгрантів в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», який фінансується Європейською комісією та реалізується ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» спільно з ГО «АЦ «Соціоконсалтинг».
 
Ми отримали більше 80 заявок, з яких 73 були допущені до розгляду.
 
Сьогодні, після підписання грантов

Спеціаліст по роботі з базою данних

У зв'язку із збільшенням обсягів проекту, Всеукраїнська благодійна організація "Конвіктус Україна" оголошує конкурс на вакантну посаду - Спеціаліст по роботі з базою данних.

ОСНОВНІ ОБОВ'ЯЗКИ:

"Конвіктус Україна" розпочинає профілактичні заходи по виявленню туберкульозу

14 березня в Боярці відбулася профілактична акція до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Було проінформовано близько 120 людей щодо лікування захворювання. Скринінг-опитування пройшли 27 бажаючих, протестовано на ВІЛ 9 осіб. Позитивних результатів не виявлено.

План заходів "Конвіктус Україна" до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Дата: 14.03 (м. Боярка)

Час: 10.00-13.00

Відбудеться просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, де всі бажаючі зможуть пройти скринінг-опитування та тест на ВІЛ. 

Дата: 24.03 (м. Васильків)

Час: 9.00-13.00

В рамкам акції всі бажаючі зможуть безкоштовно зробити флюорографію, здати мокроту, пройти тестування на ВІЛ, визначити вміст цукру в крові та поміряти тиск.

Центр "Дім на півдороги" фінансуватиметься з обласного бюджету та розширить спектр послуг

У 2008 році за фінансової підтримки Уряду Швеції, за підтримки Шведської Служби Пробації та Тюрем, а також Державного департаменту України з питань виконання покарань, Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» розпочала в Україні проект «Триступенева всестороння програма реінтеграції в суспільство громадян, які перебувають на випробувальному терміні та звільнені з місць позбавлення волі».

Бухгалтер проекту (м. Київ)

Метою роботи Конвіктус Україна є забезпечення рівних можливостей для кожної людини. Організація реалізує програми спрямовані на: протидію ВІЛ \ СНІДу, соціально-небезпечним захворюванням; реінтеграцію в суспільство осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі або засуджені до альтернативних видів покарання; поліпшення якості життя жінок, які постраждали від гендерного або домашнього насильства; доступ груп ризику до лікування та профілактики.

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ`ЯЗКИ:

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS