This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

Попередні результати дослідження в рамках проекту «Мобілізація внутрішньо переміщених жінок проти домашнього та гендерно орієнтованого насильства»

В ході дослідження нового проекту «Мобілізація внутрішньо переміщених жінок проти домашнього та гендерно орієнтованого насильства», який реалізується ВБО "Конвіктус Україна" у співпраці з аналітичним центром "Соціоконсалтинг" за підтримки Європейської комісії протягом 2016-2018 років буде опитано 1000 респонденток.
Рекрут респонденток проводиться за сприяння громадських організацій, благодійних фондів, волонтерів із числа жінок-переселенок,

Як в Конвіктусі провели місячник Гендеру

27 травня 2016 року було проведено 2-й тренінг для працівників/ць, волонтерів/рок ВБО «Конвіктус Україна» в рамках місяцю Гендеру.

28 травня під час вуличної акції на Трухановому острові киян тестуватимуть на ВІЛ

28 травня о 16:00 ВБО "Конвіктус Україна» та Київський міський центр СНІДу, за підтримки AHF Ukraine та МБФ «Альянс громадського здоров’я» проведуть  вуличну акцію на Трухановому острові (праворуч на майданчику біля пішоходного мосту), присвячену  Всесвітньому дню пам`яті людей, померлих від СНІДу.

У рамках акції буде встановлено інформаційний намет та діятиме мобільна амбулаторія, де всі охочі отримають консультації щодо ВІЛ та анонімно зможуть пройти експрес-тестування. Соціальні працівники та волонтери ВБО «Конвіктус Україна» роздаватимуть киянам тематичні інформаційні матеріали і презервативи. Протягом акції очікується ряд цікавих змагань: квест для молоді, де кожен бажаючий зможе в креативній формі отримати інформацію про поширення ВІЛ та профілактику; творча майтерня; запуск повітряних кульок, як знак пам’яті всіх загиблих від СНІДу. Найактивніші учасники  отримають заохочувальні призи за проявлену обізнаність. Захід триватиме з 16:00 до 22:00.

Представники Конвіктус Україна обговорили перспективи втілення нового гендерного проекту

Координаторка та супервізорка  проекту "Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі зменшення шкоди в Україні.

Модель "ПрофіГендер" Тетяна Бєглова та Юлія Царевська 19-20 травня взяли участь у робочій зустрічі проекту, яка покликана ознайомити виконавців проектів про його хід, обмінятись досвідом, проаналізувати досягнення та перешкоди,які виникли за 4   місяці реалізації проекту.

22 травня у Маріїнському парку пройде соціальний квест для підлітків з профілактики ВІЛ

В неділю, 22 травня о 10:00 в Маріїнському парку біля сцени «Мушля» відбудеться неординарна подія - соціальний квест «У родинному колі», який присвячено  Дню сім’ї. 
Суть квесту полягатиме в тому,  що під час гри команди дітей старшого шкільного віку, які виявили бажання брати участь у грі, вирішуватимуть логічні завдання, будуватимуть маршрути переміщення, шукаючи рішення різних головоломок, які пов’язані із

Конвіктус Україна оголошує травень місяцем гендеру

Всеукраїнська благодійна організація  «Конвіктус Україна» прагне  втілювати гендерну політику на власному організаційному рівні. Ми розуміємо, що гендерна освіта - це  ключ до демократії, а включення гендерного компоненту в діяльність громадських організацій -  нагальна потреба українського суспільства.

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS