This is an example of a HTML caption with a linkВсеукраїнська благодійна організація.

В УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Чи готові жінки-переселенки мобілізуватися проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства?»

16 вересня в УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Чи готові жінки-переселенки мобілізуватися проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства?».

Виступили:

Юлія Царевська, керівниця проекту «Мобілізація внутрішньо переміщених жінок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» ВБО "КОНВІКТУС УКРАЇНА", яка зазначила, що забезпечення досягнення цілей сталого розвитку ООН та підтримка євроінтеграційніих процесів в Україні є неможливими без комплексного підходу до вирішення проблеми  насильства. Ми повинні задовільнити потреби тих, хто постраждав, тих, хто готовий просувати рух проти насильства, приймаючих громад, які так чи інакше включені у процес та вже стикаються із наслідками насильства. Це наш посильний внесок у допомогу державі та громадянському суспільству.

Анна Фєнчак, керівниця відділу вивчення громадської думки Громадської організації «Аналітичний Центр «Соціоконсалтинг», розповіла про результати дослідження вивчення форм і видів насильства над жінками-переселенками.

Проблема ГОН для сучасної України є вкрай актуальною.

Результати опитування внутрішньо переміщених жінок підтвердили поширену замовчуваність гендерно-обумовленого та домашнього насильства в українському суспільстві та сприйняття цієї проблеми як внутрішньосімейної справи, що не має отримувати широкого розголосу.

Валерія Вершиніна, колишня радниця Міністерства соціальної політики України з питань ВПО, громадська діячка з м. Донецьк зазначила, що програма Радників реалізується вже більше року. За цей час до нас звернулись більше 50 000 ВПО, більша частина із них – жінки. Практика показує, що лише той, хто готовий активно брати  на себе відповідальність за вчинки, приймати рішення про своє майбуття, зможе ефективно скористатись допомогою, яка надається.

Стикнувшись із загрозою чи неблагополучними обставинами, дуже небезпечно очікувати, що проблема пройде сама по собі. Як не болісно, ще небезпечніше розірвати коло насильства після довготривалого терпіння.

Дмитро Гаврилюк – громадський діяч, політичний експерт, викладач Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, на початку виступу кваліфікував насилля над жінками як аморальну поведінку. Насилля над жінками є антиконституційною діяльністю, що порушує право на повагу до особистої гідності та життя людини. Пролунав заклик до чоловіків утриматись від вчинення насильства, а натомість зосередити свою громадську ініціативність та професіоналізм на сприянні формування спільнот, які б сприяли утвердженню й гарантуванню рівності прав та можливостей жінок та чоловіків. Саме забезпечення рівних прав та можливостей є запорукою розвитку суспільства. Розвиток жіночих ініціатив, включення жінок у політичні процеси – майбутнє розвинутої держави.​

«Готовы ли женщины-переселенки мобилизоваться против домашнего и гендерно-ориентированного насилия?»

16 сентября в 12-00 в УНИАН состоится пресс-конференция на тему: «Готовы ли женщины-переселенки мобилизоваться против домашнего и гендерно-ориентированного насилия?".

Проект по объединению и мобилизации женщин-ВПО против насилия реализуется в Украине Всеукраинской благотворительной организацией «Конвиктус Украина» в партнерстве с Аналитическим Центром «Социоконсалтинг» при поддержке Европейской комиссии.

Конкурс на заміщення вакантної посади кейс-менеджер

Конвіктус — це неурядова організація, яка  працює у трьох країнах світу — Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращення якості їх життя та здоров’я. Діяльність нашої організації в Україні бере початок з 2006 року. Вже 10 років Конвіктус є надійним партнером державних установ та громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, інших соціально-небезпечних хвороб, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам які постраждали від насильства.

«Конвіктус Україна» і «Соціоконсалтинг» домовилися про спільну прес-конференцію

У головному офісі Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» в м. Київ відбулася зустріч співробітників нашої організації з представниками Громадської організації «Аналітичний центр «Соціоконсалтинг». Колеги обговорювали презентацію спільного проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», що реалізується в Україні за підтримки Європейської комісії.

В Україні вірусний гепатит С лікуватимуть новітнім препаратом

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» анонсував впровадження оновленої програми лікування вірусного гепатиту С (ВГС) в Україні. Обговорення подальших кроків подолання епідемії, відбулося під час вересневого засідання Національного наглядового комітету з питань лікування ВГС. Чинну програму «Альянсу» з лікування ВГС буде розширено ще на 750 курсів. Вона охопить 17 областей країни. Зокрема, нові регіони дії проекту – Хмельницьку та Донецьку області.

Команда «Конвіктус Україна» попала в 5-ку кращих на турнірі з футзалу в Житомирі

8 вересня співробітники Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна» брали участь у відкритому турнірі з футзалу в місті Житомир. Захід з символічною назвою «Джерело життя» відбувся в «ФОКу» обласного центру. На спортивному майданчику змагалися 10 команд з різних міст України: Київ, Дніпро, Рівне та Житомир.

Сторінки

Subscribe to Конвіктус Україна RSS