Соціальний супровід представників уразливих груп в рамках програми лікування вірусного гепатиту С

Мета: забезпечення соціального супроводу з елементами кейс-менеджменту лікування вірусного гепатиту С у клієнтів, представників уразливих груп населення, з використанням нових противірусних препаратів прямої дії задля забезпечення прихильності та ефективності лікування.

 

Основні завдання проекту:

 

Через створення мультидисциплінарної моделі залучення та ведення клієнтів проекту, брати участь у процесі відбору пацієнтів та контролю щодо їх включення у лікування (згідно із критеріями включення). Надання консультацій представникам уразливих груп щодо можливості отримання лікування Гепатиту С, представлення інтересів цільової групи проекту у закладах охорони здоров`я. Надання соціального супроводу кожному клієнту проекту із елементами кейс-менеджменту і також забезпечення прихильності до лікування та утримання у лікуванні Гепатиту С. Здійснення діяльності із профілактики повторного інфікування.

 

Цільові групи проекту: представники уразливих груп із ко-інфекцією ВІЛ/Гепатит С або моноінфекцією Гепатит С, які є клієнтами проектів профілактики інфікування ВІЛ або які є клієнтами проектів з формування прихильності до АРТ та соціального супроводу.

 

Проект є доповненням до Державної цільової програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів до 2016 року і реалізується у співпраці з Київською міською клінічною лікарнею № 5 та Київським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом за підтримки МБФ «Альянс з громадського здоров’я» протягом 2016 року.