Акція «ВІЛ/СНІД - знати щоб жити!»

Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді спільно з ВБО «Конвіктус Україна» 24 квітня 2017 року на території міста Вишневе провели акцію «ВІЛ/СНІД - знати щоб жити».
 
На сьогодні за добу у світі чотириста тисяч чоловік заражується цією хворобою, на жаль в Україні ця проблема теж стоїть досить гостро. Оскільки вакцини проти СНІДу не існує, єдиним способом запобігти інфекції є уникнення ситуацій, що несуть ризик зараження, таких як спільне використання голок та шприців або практикування небезпечних статевих відносин.
 
Багато людей, інфікованих вірусом імунодефіциту, не мають симптомів захворювання. Отже, неможливо знати напевно, що статевий партнер ВІЛ-неінфікований, якщо немає повторних негативних результатів його перевірки на інфікованість. Це, звичайно, за умови, що за час, який минув з моменту останнього обстеження, він не вступав у потенційно небезпечний статевий контакт.
 
Для виявлення антитіл до ВІЛ в Україні використовують два иди тестів:
-Експрес-тести(швидкі тести), які дозволяють без використання спеціального обладнання отримати результат через 10-20 хвилин. Для даного тесту кров можна взяти з пальця.
-ІФА(імунофермантний аналіз) проводиться лише в умовах спеціальних лабораторій. Остаточний результат можна отримати мінімум через декілька годин при негативному результаті, при позитивному результаті може зайняти декілька днів. Для цього найчастіше кров беруть з вени.
Русский