Місяць тестування

ПРЕС-РЕЛІЗ
управління охорони здоров’я Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації щодо проведення акції по визначенню свого ВІЛ-статусу анонімно та конфіденційно, надання консультацій мешканцям району з питань профілактики та запобіганню захворюванню на ВІЛ/СНІД
 
«ІНФОРМОВАНИЙ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ»
 
Проведення акції по визначенню ВІЛ-статусуУправління охорони здоров`я Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації повідомляє, що Київський міський центр профілактики та боротьби зі СНІДом у співпраці з громадськими організаціями ВБО «Конвіктус Україна», ВБФ «Дроп ін Центр», МБФ «Вертикаль», ГО «Допоможи життю», ГО «Крок за Кроком» за фінансової підтримки міжнародної організації AHF (Aids Healthcare Foundation) планують провести загальноміські акції в період з 14.05.2015 р. до 29.05.2015 р.:
 
- 16.05.2015 з 16.00 до 22.00 - Дніпровський район, станція метро «Гідропарк», майданчик за Венеціанською протокою;
- 19.05.2015 з 18.00 до 22.00 - Дніпровський район, бульвар Перова, 36, біля торгового центру «Квадрат»;
- 23.05.2015 з 16.00 до 22.00 - Дніпровський район Труханів острів, майданчик біля пішохідного мосту.
 
Метою проведення заходів є інформування населення щодо проблем ВІЛ/СНІДу, профілактики та своєчасного доступу до лікування ВІЛ-інфекції, а також привернення уваги влади до соціального захисту ВІЛ-інфікованих.
 
Під час проведення заходів кияни та гості столиці зможуть безкоштовно обстежитися на ВІЛ-інфекцію за допомогою швидких тестів у спеціально обладнаному медичному автотранспорті. Надання консультативних послуг відбуватиметься підготовленими спеціалістами. Анонімно та конфіденційно кожен зможе оцінити свій індивідуальний ризик, визначити свій ВІЛ-статус та ознайомитися із засобами зменшення ризику інфікування ВІЛ, отримати інформацію щодо безпечних сексуальних практик, що буде сприяти подальшому збереженню здоров'я.
 
ПРИЙДИ НА АКЦІЮ!
 
ЗНАННЯ СВОГО ВІЛ-СТАТУСУ – ВИМОГА РЕАЛІЙ СЬОГОДЕННЯ!
Русский